de
Unsere Partner

Unsere Partner

SLOWENIEN

Bakovci

            Gostilna Rajh (www.rajh.si)

Celje

            Gostilna Francl (www.gostilnafrancl.si)

Maribor

            Vinoteka Hiša stare trte (https://maribor-pohorje.si/stara-trta/hisa-stare-trte.aspx)

            Vinoteka Dveri-pax, Vinski bar Maribor (http://www.dveri-pax.com/vinoteka-vinski-bar)

            Salon uporabnih umetnosti - Velika kavarna (https://maribor-pohorje.si/salon-uporabnih-umetnosti0.aspx)   

            Restavracija Sedem (http://sedem.si/sl/)

            Ginger Café (http://www.europark.si/de/gastronomie/kaffeehaus-ginger)

Ljubljana

            Union Hotels (http://www.union-hotels.eu/)

Jeruzalem

Pep’s Wine (www.pepswine.com)

TIRS Vinoteka Jeruzalem

Vinski Hram Brenholc (www.brenholc.com)

Ptuj

            Gostilna Grabar (www.gostilnagrabar.com)

            Bodi Café (https://ro-ro.facebook.com/kavarna.bodi)  

 

ÖSTERREICH

Wien

            Vinothek 1130 Wein (www.1130wein.at)

            Restaurant Konoba (www.konoba.at)

            Restaurant Sopile (www.sopile.at)

            Restaurant Steirereck (www.steirereck.at)

            Edelgreisslerei Opocensk (https://www.opocensky.at)           

Graz

            Weinhaus der Gallier (www.dergallier.at)

Restaurant und Catering Hochl & Co (www.hochl.com)

Der Steirer (www.der-steirer.at)

Trattoria Tergeste (https://www.restauranttester.at/tergeste.html)  

 

Kärnten

Hotel Amerika Holzer (www.amerika-holzer.at)

Hotel Ronacher (www.ronacher.com)

Hotel Seerose (www.seerose.info)

Hotel Silvia (www.silvia.co.at)

Sattleggers Alpenhof (www.alpsat.at)

Pension Fichtenheim Emberger Alm (www.embergeralm.at)

 

DEUTSCHLAND

Berlin

            Getränke Nordmann (http://www.nordmann-getraenke.de

Hamburg

            Restaurant Nil (www.restaurant-nil.at)

           

NIZOZEMSKA/NIEDERLANDE/NETHERLANDS

Den Dolder

 

            Imperial wijnkoperij (www.imperialwijnkoperij.nl)